Voňavé Vianoce

Vianoce sú pre nás všetkých jedným z najkrajších sviatkov v roku, teší sa na ne azda každý človek na svete. Pre niekoho sú duchovnou záležitosťou, pre iného znamenajú rodinný pokoj a pohodu. Tešíme sa aj z maličkostí a väčšina ľudí okolo nás – priatelia, rodina, blízki i vzdialení ľudia – majú k sebe o čosi bližšie ako inokedy. V úprimnom úsmeve, vľúdnom slove či ľudskom dotyku je vo vianočnom čase ukryté veľké tajomstvo a bohatstvo.
Radosť a dobrá nálada je potrebná pre všedné i sviatočné dni. Tie vianočné sú už pred dverami – príďte sa teda spolu s nami vianočne naladiť!
Podtatranské múzeum v Poprade a Prešovský samosprávny kraj Vás pozývajú na vianočné tvorivé dielne "VOŇAVÉ VIANOCE V MÚZEU" – súčasťou bude tradičné pečenie vianočných oblátok a výroba ozdoby na vianočný stromček z orechovej škrupinky.
Tvorivé dielne sú určené pre vopred objednané školské kolektívy, objednať sa je možné na t. č. 052/7721 924. Uskutočnia sa v prednáškových priestoroch múzea na Vajanského 72/4 Poprad, od 12. 12 2022 do 15. 12. 2022 (pondelok až štvrtok), od 9:00 – 13:00. Trvanie tvorivej dielničky je 45 minút – 1 vyučovacia hodina. Vstup každú celú hodinu.
Vstupné: 2 €/žiak, pedagogický sprievod zdarma.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dokument na stiahnutie


Galéria k podujatiu