Tvorivé dielne k výstave - 25 (K) ROKOV Školy umeleckého priemyslu v Kežmarku

Podtatranské múzeum v Poprade, Prešovský samosprávny kraj a Škola umeleckého priemyslu v Kežmarku Vás pozývajú na tvorivé dielne pre deti k výstave "25 (K) ROKOV Školy umeleckého priemyslu v Kežmarku".
Podujatie sa začína už tento piatok 11. novembra 2022 od 9:00 - 14:00 (posledný vstup o 13:00), trvať bude do stredy 16. novembra 2022. Tvorivé dielne sú určené pre vopred objednané školské kolektívy, objednať sa možno na t.č. 052/7721 924, vstupné 2 €. Trvanie 45 minút (1 vyučovacia hodina), vstup každú celú hodinu. Tvorivé dielne sú určené predovšetkým pre deti 1. - 5. ročníka ZŠ.
Výstavu s umeleckými dielami žiakov Školy umeleckého priemyslu je možné zhliadnuť ešte do 20. novembra 2022.
V tvorivých dielňach sa spoločne naučíme techniku DEKALK - ide o špecifický druh monotypie, pri ktorom vznikajú nádherné štruktúry. Tie môžu byť základom pre vaše vlastné dielo. Dekalkom môžeme vytvoriť aj zaujímavý abstraktný obrázok. V našich tvorivých dielňach budeme tvoriť obrázky, pozdravy, záložky alebo darčekové tašky. Poďte to vyskúšať s nami!
Tešíme sa na Vašu návštevu.
Zmena programu vyhradená.

Galéria k podujatiu