Tvorivé dielne k výstave "Žijú v lese"

Podtatranské múzeum v Poprade a Prešovský samosprávny kraj Vás pozývajú na workshop "Pre bystré hlavičky" ako sprievodné podujatie k výstave "Žijú v lese", určené pre vopred objednané školské kolektívy.

Súčasťou podujatia bude komentovaná prehliadka výstavy, práca s pracovným zošitom a edukatívne hry, s cieľom poznať "zvieracie rodinky", rozvíjať a podporovať poznanie prírody a jej ochranu u detí a mládeže. Podujatie je určené pre vopred objednané školské kolektívy, predovšetkým pre 1. stupeň ZŠ alebo MŠ.

Uskutoční sa v dňoch 21. - 23. februára 2023 (utorok, streda, štvrtok) medzi 9:00 a 13:00, v prednáškových priestoroch Podtatranského múzea v Poprade na Vajanského 72/4, objednať sa je možné na t.č. 052/7721 924.

Vstup každú celú hodinu, trvanie aktivity 1 vyučovacia hodina (45 minút).
Vstupné: 2 €/žiak, pedagogický sprievod zdarma.
Zmena programu vyhradená.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dokument na stiahnutie

Galéria k podujatiu