Deň Prešovského samosprávneho kraja 2019

Podtatranské múzeum v Poprade vás pozýva na podujatie Deň Prešovského samosprávneho kraja (Deň PSK) 2019, ktoré sa uskutoční v utorok 12. novembra 2019.

Múzeum si vo svojich priestoroch v centre mesta a Spišskej Sobote pre vás pripravilo bohatý program. V hlavnej budove múzea na Vajanského 72/4 budú každú celú hodinu od 9.00-15.00 h v stálej expozícii "Poprad a okolie v zrkadle vekov" prebiehať komentované prehliadky. Okrem stálej expozície budete mať možnosť vidieť putovnú výstavu "90 rokov slovenského hokeja", ktorá pripomína najvýznamnejšie momenty slovenskej hokejovej histórie. V zasadacej miestnosti sme si pripravili projekciu - prezentáciu podujatí, ktoré sme zatiaľ v roku 2019 pripravili a uskutočnili. O 16.00 h vo výstavnej sále múzea otvoríme novú výstavu "Poézia každodennosti". Na výstave uvidíte výtvarné práce dvoch autoriek - Marcely Vilhanovej a Alexandry Hriňovej-Pavlovskej.

V našej pobočke na Sobotskom námestí 33 v Poprade-Spišskej Sobote budete môcť od 10.00-16.00 h navštíviť 4 stále expozície - Meštianske bývanie, Cechy a remeslá na hornom Spiši, Vznešenosť a pokora a Osobnosti Spišskej Soboty.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Vstup na podujatie je voľný.

Zmena programu vyhradená.

Dokument na stiahnutie