DEŇ HISTÓRIE A TRADÍCIÍ - Návrat ku koreňom 2022

Podtatranské múzeum v Poprade, Prešovský samosprávny kraj a Občianske združenie Môj princ Vás pozývajú na Deň histórie a tradícií - návrat ku koreňom 2022.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 3. septembra 2022 od 12:00 - 20:00 hod. v areáli Podtatranského múzea v Poprade, Vajanského 72/4. Okrem prehliadky expozícií a výstav múzea Vás čaká bohatý kultúrny program - šermiarske stredoveké vystúpenia, lukostreľba, pri práci uvidíte sokoliarov majstra Vagana a o osobnom živote stredovekých kráľovien porozpráva p. Daniela Dvořáková. Súčasťou podujatia budú tvorivé dielne pre deti, trhovisko so slovenskými remeselníkmi a tradičnými slovenskými výrobkami či ukážky výcviku rímskej légie v bojových formáciách.

Program moderuje Zuzana Pojedincová.
Príďte s nami osláviť posledný prázdninový víkend a presunúť sa v čase do stredoveku, tešíme sa na Vašu návštevu!

Zmena programu vyhradená.

Dokument na stiahnutie