Otváracie hodiny, vstupné - pobočka Spišská Sobota

Sobotské námestie 33, Poprad

Z prevádzkových dôvodov sa upravujú otváracie hodiny v Podtatranskom múzeu v Poprade - Spišskej Sobote v mesiacoch máj a jún takto:

Ut - Pi - 10. 00 - 14. 00 hod.

So, Ne, Po  - zatvorené

V prípade záujmu, sa môžu skupiny v počte nad 15 osôb nahlásiť na prehliadku múzea aj mimo stanovených otváracích hodín v pracovných dňoch okrem pondelka v čase 9.00 - 16.00 hod., So – Ne 13.00 – 16.00,  najneskôr  3 dni dopredu na tel. č.: 052/77 21 924 do 14. 00 hod.,  príp. na e–mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

VSTUPNÉ:

Stále expozície:

Základné vstupné: 1,50 €

Deti, študenti, dôchodcovia, ZŤP: 0,70 €

Rodinná vstupenka (2 dospelí + 2 deti): 3,00 €

Školské výpravy: 0,70 €

Deti predškolského veku (do 6 rokov)individuálne v sprievode dospelých, doprovod ZŤP, preukaz ZMS, ICOM: bezplatne

Foto: 2 €

Kamera: 3 €

Tatry Card  platí do  expozícií múzea v Poprade a Poprade - Spišskej Sobote.

Prístup pre vozičkárov: NIE

Podtatranské múzeum v Poprade - Spišská Sobota je počas štátnych a cirkevných sviatkov ZATVORENÉ.

Kalendár podujatí