Služby múzea ...

V á ž e n í   m l a d o m a n ž e l i a !

Podtatranské múzeum v Poprade Vám ponúka možnosť zhotovenia romantických svadobných fotografií v autentických priestoroch historických expozícií v objekte meštianskeho domu s prvkami neskorej gotiky, Poprade – Spišskej Sobote, Sobotské námestie 33, Poprad – Spišská Sobota.

Tá istá ponuka platí aj pre zhotovenie videa.

V prípade priaznivého počasia odporúčame využiť aj dvor - záhradu múzea.

Fotogaléria:

V prípade seriózneho záujmu nás  kontaktujte minimálne 2 týždne vopred !

Kontakty:

Tel.: 052/7721924, 052/7721323

Web: www.muzeumpp.sk

Cenník služieb:

Fotografovanie je možné realizovať počas otváracích hodín múzea (pozri na www.muzeumpp.sk ), v prípade záujmu, po dohode aj mimo otváracích hodín, cena služby  +  50% , v prípade štátneho sviatku  + 100% pôvodnej ceny .

- fotografovanie v trvaní do 30 minút vo vybraných priestoroch múzea 20,- €

- fotografovanie v trvaní do 60 minút v dohodnutých priestoroch múzea 30,- €

- nakrútenie videozáznamu v trvaní do15 minút (vo vybraných priestoroch múzea) 20,- €

- nakrútenie videozáznamu v trvaní do 30 minút (v dohodnutých priestoroch múzea) 30,- €

- fotografovanie alebo videozáznam s priamym použitím vybraných zbierkových

predmetov podľa záujmu a dohody 50,- €

- fotografovanie + video vo vybraných priestoroch múzea do 30 min 30,- €

- fotografovanie + video v dohodnutých priestoroch do 60 min 40,- €

- ďalšie možnosti podľa dohody

Zábery expozícií a areálu Podtatranského múzea v Poprade – Spišskej Sobote nájdete na www.muzeumpp.sk (Fotogaléria)

Vážení mladomanželia, tešíme sa na Vás !

Archeologický výskum

Podtatranské múzeum v Poprade dočasne nevykonáva archeologický výskum.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

(na web do Služby múzea...)

Vážení mladomanželia!

Tá istá ponuka platí aj pre zhotovenie videa.

V prípade priaznivého počasia odporúčame využiť aj dvor - záhradu múzea.

Fotografie: 1 - 6

V prípade seriózneho záujmu nás  kontaktujte minimálne 2 týždne vopred !

Kontakty:

Tel.: 052/7721924, 052/7721323

Web: www.muzeumpp.sk

Cenník služieb:

Fotografovanie je možné realizovať počas otváracích hodín múzea

(pozri na www.muzeumpp.sk ), v prípade záujmu, po dohode aj mimo otváracích

hodín, cena služby  +  50% , v prípade štátneho sviatku  + 100% pôvodnej ceny .

- fotografovanie v trvaní do 30 minút vo vybraných priestoroch múzea.................20,- €

- fotografovanie v trvaní do 60 minút v dohodnutých priestoroch múzea...............30,- €

- nakrútenie videozáznamu v trvaní do15 minút

(vo vybraných priestoroch múzea).........................................................................20,- €

- nakrútenie videozáznamu v trvaní do 30 minút

(v dohodnutých priestoroch múzea).......................................................................30,- €

-     fotografovanie alebo videozáznam s priamym použitím vybraných zbierkových

predmetov podľa záujmu a dohody  ......................................................................50,- €

- fotografovanie + video vo vybraných priestoroch múzea do 30 min.....................30,- €

- fotografovanie + video v dohodnutých priestoroch do 60 min...............................40,- €

- ďalšie možnosti podľa dohody

Vážení mladomanželia, tešíme sa na Vás !